Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krátké zprávy
Star 
Téma určeno pro vzkazy, otázky, dotazy a podobné emoční výlevy členů klubu. Zkuste začít používat také KALENDÁŘ v horním menu.
Jeti DC-16; HPI SavageX 4.6; Multiplex Funcub, EasyStar2; Kuňkadlo 2m; Piper J-3 Military 2,3m; Miss Morava Sport 2,5m; Vektor II 2,7m; SuperZoom; P-40 Warhawk; F-5E Swiss;
Odpovědět
Ahoj, přátelé, zdravím všechny a chci testnout chvályhodný počin Kamila. Díky !
Už se to blíží, i když mě to zatím ven s eroplánem nepudí. Ski jsem sice na jeden model nasadil, ale nevyzkoušel.
Tak někdy příště... Smile
Pic, PavelSt.
Odpovědět
Thumbs Up 
Tak na letošní sezonu připravuju dalšího obříka, Miss Moravu Sport. Má to home-made vlečný háček, dvě nádrže (benzin, kouřící směs), smoke pumpu jsem udělal ze zubového čerpadla + stejnosměrný regulátor, motor zatím DLA 32, který mi zbyl z havarovaného Pipera J-3 v military provedení. Nebude-li to dostatečně tahat, půjde tam ZDZ80. Model jsem potáhl bílým Oracoverem + černá a modrá perleť.
Jo a protože mi už oba kluci chtějí chodit také lítat, dostali od ježíška 35cm figurky vojáka a policajta, z padákoviny mu ušiju (nebo možná manželka) padák cca 1m průměr a eroplán bude mít instalované nosné zařízení pro výsadek obou parašutistů. Kluci si alespoň zaběhají.
Zde zatím jen foto po žehlení dekorace, trocha se mi už nevejde do dílny. Škoda, že mou vysněnou třímetrovku asi nebudu moci realizovat kvůli místu.

Dvoumetrový Zlín 526 AFS, který je v kostře za letadlem, vypadá ve srovnání s Miss Moravou Sport jako prcek.
Jeti DC-16; HPI SavageX 4.6; Multiplex Funcub, EasyStar2; Kuňkadlo 2m; Piper J-3 Military 2,3m; Miss Morava Sport 2,5m; Vektor II 2,7m; SuperZoom; P-40 Warhawk; F-5E Swiss;
Odpovědět
Teď už jenom schází nějaký pořádný větroň aby bylo co vlekat.Máš to moc pěkný.
Odpovědět
Jo ta vlečná vypadá dobře..... že bychom se začali pokoušet o n ěco nového????.... Jinak počasí už visí ve vzduchu a bude to na spadnutí. Ta přestávka , už je únavná.
Odpovědět
Jelikož nám sova roztrhala větrný pytel (byla přistižena p. Mejstříkem) byl přes zimu vytvořen nový, který se za chvilku vztyčí......Doufáme, že při jarním setkání při otevření sezóny.....Jinak na nastávající sezónu budu mít novou VSO-10 tentokrát v klasické bílé barvě Smile ..... Takže čert ví jestli nezkusíme ten vlek Tongue

Přiložené soubory Obrázky

Odpovědět
Boule na desce
Potřeboval bych od nějakého zkušeného modeláře poradit jak by se dala opravit boule na ozvučné desce na kytaře.Našel jsem kde to opravují ale oprava by byla dražší nežli pořizovací cena kytary.Jedná se o starou 12.ti strunnou kytaru s lepenou kobylkou kde struny časem (stářím dřeva??) desku zvlnily.Díky za každý akceptovatelný nápad.
Odpovědět
(02-26-2017, 10:16 AM)kamilh Napsal(a): Tak na letošní sezonu připravuju dalšího obříka, Miss Moravu Sport. Má to home-made vlečný háček, dvě nádrže (benzin, kouřící směs), smoke pumpu jsem udělal ze zubového čerpadla + stejnosměrný regulátor, motor zatím DLA 32, který mi zbyl z havarovaného Pipera J-3 v military provedení. Nebude-li to dostatečně tahat, půjde tam ZDZ80. Model jsem potáhl bílým Oracoverem + černá a modrá perleť.
Jo a protože mi už oba kluci chtějí chodit také lítat, dostali od ježíška 35cm figurky vojáka a policajta, z padákoviny mu ušiju (nebo možná manželka) padák cca 1m průměr a eroplán bude mít instalované nosné zařízení pro výsadek obou parašutistů. Kluci si alespoň zaběhají.
Zde zatím jen foto po žehlení dekorace, trocha se mi už nevejde do dílny. Škoda, že mou vysněnou třímetrovku asi nebudu moci realizovat kvůli místu.

Dvoumetrový Zlín 526 AFS, který je v kostře za letadlem, vypadá ve srovnání s Miss Moravou Sport jako prcek.

Podle poslední fotky není nikde patrná žádná aretace křídel proti vysunutí ? Jak to máš udělané?
Odpovědět
Aretace na fotkach jeste neni udelana, ale budou to M4 srouby s truhlarskyma matkama, klasika.
Odpovědět
(03-15-2017, 10:30 PM)petr v Napsal(a): Boule na desce
Potřeboval bych od nějakého zkušeného modeláře poradit jak by se dala opravit boule na ozvučné desce na kytaře.Našel jsem kde to opravují ale oprava by byla dražší nežli pořizovací cena kytary.Jedná se o starou 12.ti strunnou kytaru s lepenou kobylkou kde struny časem (stářím dřeva??) desku zvlnily.Díky za každý akceptovatelný nápad.

Co tady ? http://opravy-kytar.cz/kontakt/
Odpovědět

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)